سوالات متداول1400-07-15T20:36:19+03:30
[مرکز نوآوری دانش آموزی]
فعالیت مرکز نوآوری تخصصی حوزه دانش آموزی در چه سطحی و چه خدمات ارائه میدهد ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:27:25+04:30

مرکز نوآوری دانش آموزی متشکل از شتاب دهنده ها و استارت آپ هایی است که محصول و خدماتی وارد بازار نموده اند میباشد که در همین راستا اقدام به راه اندازی شعبات در سراسر شهر های کشور نموده ایم تا بتوانیم در ارائه خدمات به صنعتگران آینده سهمی موثر داشته باشیم.

مرکزنوآوری دانش آموزی چگونه شکل گرفته است ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:20:59+04:30

مرکز نوآوری دانش آموزی با هدف حمایت از افراد مستعد و خلاق – با چشم‌انداز توسعه فن‌آفرینی – از طریق ایجاد بسترهای حمایتی مناسب، زمینه پرورش ایده‌های نو و کاربردی را به عنوان نخستین گام فراهم می‌آورد. مرکز نوآوری دانش آموزی خلاقیت برتر ایران با بکار گیری فناوری شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها اقدام به طراحی  وتولید محصولات با هدف تقویت روحیه اشتغال و حرفه آموزی و توسعه کارآفرینی مطابق با برنامه های درسی دانش آموزان به روش آموزش جهانی  STEM نموده است .

استعداد چیست ؟ آیا اصلا لازم است که روی استعدادهای خود کار کنید؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:49:10+04:30

“استعداد” همان” توانمندی” بالقوه و استفاده نشده ی ماست. اگرچه ما می توانیم به کمک ابزارهای مختلف و روش های مشاهده ای و مصاحبه ای توانمندی بسیاری از تفاوت های موجود در استعداد های افراد را بیان کنیم ، اما مسلم است که این گزارش نمی تواند بسیاری از تفاوت های جزئی شخصیتی انسان ها را در برگیرد. هر چند امکان دارد برخی از توانمندی های آشکار شما مشخص شوند ، ولی طرز آشکار شدن و بروز این توانمندی در بین اشخاص گوناگون متفاوت است. امکان دارد یکی از شما از طریق ” مطالعه کتاب” چیزهایی یاد بگیرید، ولی شخص دیگری ممکن است با ” کنجکاوی بیش از اندازه و جستجو” در اینترنت همان مطلب را بیاموزد. پس روش های ثابت و از پیش تعیین شده ای برای ارزیابی وجود نخواهد داشت .

چرا باید استعدادیابی انجام دهیم ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:53:42+04:30

اگر هر فردی بتواند از استعداد های خود بهره مند شود، ۶ برابر نسبت به شرایط حاضر موفق تر خواهد بود. ضمن این که اعتماد به نفس ، امید و خودباوری با شناسایی استعدادها افزایش می یابد.

آیا می توان دوره ها را با وقفه پشت سر گذاشت؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:55:45+04:30

تا حد ممکن تلاش کنید دوره ها را طبق روال پشت سر بگذارید. در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد با سرپرست مجموعه در میان بگذارید تا براساس صلاح دید نسبت به این امر تصمیم گیری شود.

آیا می توان بدون گذراندن دوره های قبلی وارد دوره ی استعدادیابی شد ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:57:58+04:30

خیر، مراحلی که در دوره های آموزشی و استعدادیابی انجام می شود به صورت یک فرآیند و زنجیره ای هستند و حضور در دروه های عالی تر ، نیاز به پشت سر گذاشتن مراحل قبلی دارد.

آیا می توان در صورتی که مشابه با سرفصل های شما قبلا دوره هایی برگزار شده است، آن را بادوره های جدید معادل کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:58:10+04:30

این مورد نیاز به بررسی دارد. باید طی یک آزمون و مصاحبه میزان موفقیت آمیز بودن دوره ی گذرانیده شده را بررسی نمود.

آیا می توانم بعد از شرکت در دوره انصراف دهم ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:58:40+04:30

حتما دلیل این تصمیم را با مجموعه در میان بگذارید و با صلاح دید سرپرست تیم راجع به این امر تصمیم بگیرید. بدیهی است با انصراف هزینه ی اولیه عودت داده نمی شود .

مجموعه دوره هایی که بچه ها می گذرانند با چه هدفی است و نتیجه اش چه می شود ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:58:51+04:30

فرزندان سرچشمه های استعداد، منبع های بکر ایده پردازی و آزمایش هستند و قابلیت این را دارند که بعد از یک دوره ی آموزشی برنامه ریزی شده، ایده های جامع و کاملی مطرح کرده و یا به توسعه  ایده های خود بپردازند. گذراندن دوره های درنظر گرفته شده در پیش شتابدهی برای پیاده سازی یک ایده موجب بررسی آن ایده شده  و همچنین تیم ها، برترین ها را انتخاب کرده و حمایت آن را تا پیاده سازی و رسیدن به سودآوری به عهده می گیرند. هدف از شکل گیری آن ها حمایت از دانش آموزانی است که در ابتدای راه سفر کارآفرینانه‌ی خود هستند. مهم نیست چه چیزهایی به شما گفته شده چه آزمون هایی انجام داده و یا شما درباره ی فرزندتان چه عقیده ای دارید هر فرد استعدادی ویژه درون خود دارد و اگر شناسایی و هدایت شود می تواند دنیا را عوض کند. ما در این دوره ها به شما کمک می کنیم که استعدادها را بشناسید و چیزهایی که مانع شکوفایی استعدادها می شود را از بین ببرید.

شناخت استعدادها چه کمکی به ما می کند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:58:58+04:30

شناختن ساختار استعدادهای درونی تان به شما کمک می کند یاد بگیرید که چگونه از حداکثر توانایی های آن ها استفاده کنید . چگونه می توانید در هر محیطی به نحوی عمل کنید تا به بهترین نتایج دست یابید و این که چگونه می توانید با افرادی که استعدادهای مشابه شما را دارند هم افزایی داشته باشید. به استعدادهایمان که پی ببریم می توانیم بفهمیم که مقصدمان کجاست و چرا این گونه هدفمند طراحی شده ایم در می یابیم منحصرا کارهایی را می توانیم انجام دهیم که دیگری نمی تواند آن را انجام دهد. ره آورد استفاده از استعداد این است که مغزمان با کارایی بیشتری عمل میکند و هوشمان هم در نتیجه ی این کارایی پرورش پیدا می کند.

آیا در انتخاب رشته باید به علاقه فرد توجه کنیم یا نمرات کسب شده از دروس و رشته های مختلف ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:59:04+04:30

هردوی این عوامل تاثیرگذار هستند باید میزان صحت و درستی آن ها را در موقعیت های عینی بسنجیم، آنگاه تاثیر قالب آن را بگوییم. در واقع علاقه است که زمینه شکوفایی هر استعدادی را ایجاد می کند و نمره می تواند یکی از نشانه هایی باشد که استعداد فرد را در آن رشته نشان دهد .بدین ترتیب که فرد به واسطه ی علاقه اش به یک رشته حداکثر تلاش را به کار می بندد و نمرات خوبی کسب میکند. ولی همیشه به این ترتیب نیست گاهی نمرات خوب می تواند نشان دهنده ی روش کار در تدریس و مدرسه ، انگیزه ی رقابتی خود فرد، ترس و…. باشد و  اطلاعاتش کمکی به استعدادیابی نمی کند. بنابراین اگر نمرات کسب شده حاصل علاقه ی درونی فرد باشد وضعیت مطلوبی است که کار هدایت استعداد را تسهیل می کند.

مشاوره ها در چه زمینه ای برگزار می شود ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:59:31+04:30

مشاوره کودک – مشاوره نوجوان – مشاوره تحصیلی- مشاوره کسب و کار

آیا برای تکمیل ایده های دانش آموزان کمکی انجام میشود ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:00:13+04:30

بله، با استفاده از مربیان در هر حوزه ایده های دانش آموزان تکمیل و در جهت ساخت نمونه حمایت انجام میگردد.

آیااستارت آپ های دانش آموزی در شتابدهی تقویت وحمایت می گردند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:00:07+04:30

بله، با توجه به علاقه و تخصص دانش آموزان ما کمک به راه اندازی استات اپ ها و تیم های تخصصی مینماییم که بتوانند از زمان کودکی با این نوع کسب و کار آشنا شوند و به کمک منتور های شتابدهی  و از حمایت های شتابدهنده جمپا بهره مند شوند.

خلاقیت برتر چیست؟۱۴۰۰-۰۲-۱۷T21:02:24+04:30

همه ما توانایی های زیادی داریم که در بیشتر موارد از آن آگاه نیستیم و اگر هم باشیم احتمالاً نمی دانیم چطور به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنیم. افراد شاد و موفق یاد گرفته اند که توانایی خود را به کار بسته و به طور مداوم به کشف های تازه ای در مورد ابعاد مختلف این توانایی ها نائل آیند. در این طرح تلاش شده است تا دانش اموزان را با توانایی خود آشنا کند تا در آینده ای نچندان دور تجربه زتدگی شاد، موفق و سازنده ای را برای خود و دیگران به ارمغان آورند. این طرح شامل چندین مرحله است که در هر مرحله به نتایجی دست می یابیم که برای حضور در مرحله بعد لازم است.

[دپارتمان آموزش]
[شتابدهنده جمپا]
چرا شتابدهنده جمپا؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:22:21+04:30

شتابدهنده ی جمپا اولین شتابدهنده ایرانی است که به صورت تخصصی در تمامی حوزه های دانش آموزی و صنایع وابسته و مرتبط سرمایه گذاری می کند. شتابدهنده ی جمپا تلاش می کند با ایجاد یک اکوسیستم، از بروز شکست های متداول برای استارت آپ های حوزه خدمات کودک و نوجوانان جلوگیری کند. کمک به تجاری سازی محصول یا خدمت و نزدیک کردن آنها به بازار از طریق سرمایه گذارانی که سالهاست در حوزه مربوطه فعال هستند نیز از خدمات شتابدهنده ی جمپا است. همچنین علاوه بر ایجاد بازار فروش در جهت ارائه خدمات و محصولات اقدام به راه اندازی مراکز نوآوری در سراسر شهر های کشور و حتی بین الملل نموده است .

دقیقا در چه حوزه ای فعالیت میکند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:20:52+04:30

صنایع خلاق در حوزه های تخصصی (بازی و اسباب بازی -تولید محتوا دیجیتال- خدمات آموزش -گردشگری و رفاهی ) و هر حوزه ای که جهت ارائه خدمات به کودکان ونوجوانان تاثیر گذار باشد.

دوره پیش شتابدهی چیست؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:19:02+04:30

اگر هنوز شرایط لازم برای ورود به دوره شتابدهی را ندارید مثلا هنوز فقط یک ایده دارید و تیم تان کامل نیست یا اصلا تیم ندارید و کار اجرایی را شروع نکرده اید، دوره پیش شتاب دهی به شما کمک می کند تا خیالتان به اندازه زیادی راحت شود که کارخود را از کجا شروع کنید و صرف انرژی و وقت و ادامه دادن آن کار درستی است. این دوره کوتاه پر است از آموزش های لازم برای شروع یک استارتاپ. در دوره پیش شتابدهی شرکت کنید تا در مدت کوتاهی شرایط لازم برای شتابدهی و سرمایه گذاری دست پیدا کنید.

آیا استارت آپ های یک نفره میتوانند درخواست پذیرش دهند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:14:31+04:30

بله، در شتابدهنده جمپا استارت‌آپ‌های تک‌بنیان‌گذاره نیز پذیرفته می‌شوند. با وجود این، اعتقاد داریم سر و کار داشتن با استارت‌آپ‌های یک‌نفره سخت است و احتمال موفقیتشان به کمک ‌تیم بیشتر است.

تعداد افراد حاضر در تیم چندنفر باشد؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:13:32+04:30

تیم می‌تواند تا ۵ موسس یا بنیانگذار داشته باشد، ترجیح شتابدهنده ی جمپا یک تیم ۲ تا ۵ نفره است. زیرا یک استارت آپ کارهای زیادی برای انجام دادن دارد که انجام آنها از عهده یک نفر خارج است.

برای راه‌اندازی استارت‌آپ ایدۀ فوق‌العاده‌ای دارم، اما مهارت فنی لازم را ندارم ، آیا روی ایده من سرمایه‌گذاری می ‌کنید؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:12:49+04:30

خیر. مهم است که بنیان‌گذاران استارت‌آپ مهارت‌های لازم برای ساخت محصول را داشته باشند نه اینکه برون‌سپاری کنند. برای عموم کسب‌وکارها این‌طور است که نیاز به هم‌بنیان‌گذاری فنی و تخصصی دارید.

برای ثبت نام به مدل کسب و کار یا برنامه کسب و کار نیاز داریم ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:11:47+04:30

هدف شتابدهنده جمپا کمک به شکل دادن کسب و کار شما با توجه به بازار هدف مناسب محصول یا خدمات شما است. در نتیجه فرستادن مدل کسب و کار شما قبل از طی این مسیر، ضرورتی ندارد. پاسخ دادن به سوالاتی که در فرم پذیرش پرسیده ایم کافی است.

تیم ما دو استارت‌آپ دارد،آیا می‌توانیم هر دو را ثبت کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:10:55+04:30

بله، ولی ما چنین کاری را پیشنهاد نمی‌کنیم. بهتر است استارت‌آپی که علاقه‌ بیشتری به آن دارید و تخصص های تیم بیشتر آن را پوشش می دهد انتخاب و همان را ثبت کنید.

اگر پیش از این، در برنامۀ شتابدهی شتابدهنده دیگری شرکت کرده باشیم، باز هم می‌توانیم در شتابدهنده جمپا پذیرش شویم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:09:44+04:30

بله. شرکت کردن استارت‌آپ‌ها در مراکز رشد یا شتابدهنده‌های دیگر، مانعی برای پذیرش در شتابدهنده جمپا نخواهد بود.

آیا نیاز است که قبل از تکمیل فرم پذیرش، شرکت خود را ثبت حقوقی کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:08:45+04:30

خیر، اگر پذیرش شوید، ما شما را در ثبت شرکت و مسائل قانونی کمک می‌کنیم. ما همچنین از طریق تیم خبره حقوقی شتابدهنده جمپا، بهترین مشاوره ها و خدمات حقوقی را به شما ارائه می کنیم.

پیش از این، برای استارت‌آپ درخواست داده‌ایم و از طرف شتابدهنده جمپا رد پذیرش شده‌ایم. آیا این امکان وجود دارد که دوباره درخواست خود را ثبت کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:07:40+04:30

در صورتی که خواسته های شتابدهنده جمپا در بررسی پیشین را برآورده کرده‌اید، می‌توانید دوباره درخواست خود را ثبت کنید.

در شتابدهنده جمپا چگونه استارت آپ ها انتخاب می ‌شوند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:05:57+04:30

پس از ثبت اطلاعات استارتاپ از طریق تکمیل فرم پذیرش مربیان ما فرم‌های شما را مرور کرده و با تیم‌ها مصاحبه می‌کنند و استارت آپ بر اساس شایستگی های تیم ، میزان آماده بودن محصول و اندازه بازار انتخاب می ‌شوند.

آیا برای پذیرش نیاز به محصول آماده است؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:04:41+04:30

بله، با توجه به زمان محدود دوره های مختلف شتابدهی، وجود کمیته محصول پذیرفتنی (MVP) یا به عبارتی محصول اولیه موجب خواهد شد که تیم بتواند از آموزش ها و امکانات ارائه شده در دوره شتابدهی بهره بیشتری ببرد.

تیم ما در حال حاضر در مرحله پیشرفته است، آیا دوره شتابدهی برای ما مناسب است؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:03:37+04:30

اگر تاکنون افزایش سرمایه‌ نداده‌اید، شتابدهنده جمپا می تواند برای شما مناسب باشد.

آیا می‌توانم از شهرهای خارج تهران درخواست دهیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:02:29+04:30

بله، خوشحال خواهیم شد تا بتوانیم منابعی که در اختیار داریم را به طور متناسب، در اختیار کارآفرینان مصمم از سراسر کشور قرار دهیم. ما پیشنهاد می‌دهیم که در زمان دوره پیش شتابدهی از فضای دفتری ما در تهران برای کار کردن استفاده کنید. ولی شما می توانید در این مدت، انتقال خود به تهران را آغاز کنید. باید در کلیه برنامه های مشترک آموزشی و مربیگری حضور داشته باشید. زمانی که در دوره شتابدهی پذیرفته شدید، شرط تایید ورود، انتقال تیم به تهران است. بدین صورت ما بهتر می‌توانیم شما را حمایت کنیم. شتابدهنده جمپا در ماموریت خود در حال راه اندازی شعبات خود در مراکز استان ها بوده تا دسترسی به مربیان و خدمات برای همه استارت آپ ها و تیم ها در شهر خود را تامین گردد .

آیا می توانم از دفتر شتابدهنده جمپا بازدید کوتاهی داشته باشم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:56:50+04:30

بله اما تنها با هماهنگی قبلی. مراجعه شما بدون هماهنگی، بر روی درخواست تان اثر منفی خواهد داشت. خوشحال خواهیم شد که فضای شتابدهنده را به شما نشان دهیم و برای این کار، جلسات و دورهمی های اختصاصی را در نظر گرفته ایم که زمان آن را از طریق خبرنامه اطلاع خواهیم داد.

چگونه هم تیمی پیدا کنم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:55:17+04:30

یکی از راه های مناسب برای آشنا شدن با افرادی که مثل شما فکر می کنند و می توانند هم بنیانگذار شما باشند، شرکت در دورهمی های مختلف و مرتبط است.

زمان مناسب برای ارسال درخواست چه زمانی هست؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:54:11+04:30

ساختن یک استارتاپ موفق زمان نمی شناسد ، هر وقت که احساس کردید پیش نیازهای لازم برای ورود به دوره شتابدهی را دارید فرم پذیرش را ثبت کنید. نتیجه بررسی هایمان را به سرعت به شما اعلام خواهیم کرد.

آیا سن من تاثیری در فرآیند انتخاب دارد؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:52:43+04:30

خیر، برای شروع هیچ زمانی دیر نیست. بسیارند کسب و کار های موفقی که بنیان گذارشان از سن بسیار بالا شروع کرده است.برای پذیرش تیم ها در شتابدهنده جمپا هیچ محدودیتی نداریم. درخواست خود را با تکمیل فرم پذیرش ارسال کنید.

چه کسانی تیم ها را برای ورود به شتابدهنده جمپا انتخاب میکنند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:49:06+04:30

تیم شتابدهنده جمپا به همراه کارآفرینان و مربیان با تجربه، تیم ها را بررسی و درصورت وجود شرایط همکاری از اعضای تیم برای حضور دعوت خواهد کرد.

آیاپیمان ‌نامه ی عدم ‌افشا را امضا می ‌کنید؟ از کجا بدانم که ایده ی من به سرقت نمیرود؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:47:32+04:30

پیشنهاد می کنیم درباره ارزش ایده‌ها بخوانید تا به ارزش ایدۀ صِرف پی ببرید. به نظر ما، ایدۀ صِرف ارزش چندانی ندارد و تیمی که بتواند ایده‌ای را به کسب ‌وکاری مولد تبدیل نماید با ارزش است. از همین رو، ایده‌هایی که تیم ندارند را بررسی نمی ‌کنیم. البته به محض این‌که استارت‌آپی را پذیرش کنیم، پیمان‌نامۀ عدم‌افشای بین شتابدهنده و اعضای تیم استارت‌آپ را منعقد می ‌نماییم.

آیا باید تمام مدت برنامه شتابدهی آنجا حضور داشته باشم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:45:50+04:30

استارتاپ شما، مال شماست و اختیار سپری کردن وقت تان هم دست خودتان است. برای رسیدن به موفقیت، باید به خودتان، اهداف و برنامه های تان متعهد باشید. ما انتظار داریم که این تعهد را نشان دهید و اکثر وقتتان را در شتابدهنده جمپا باشید. ما معتقدیم که حضور در شتابدهنده برای شما و هم تیمی هایتان بسیار مفید خواهد بود چراکه فرصت متعدد یادگیری مانند شرکت در دوره ها، کارگاه ها، و برنامه های راهنمایی و هدایت از طرف مربیان و شبکه سازی را خواهید داشت. تجربه نشان داده است اگر هر کدام از بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های پذیرش‌شده نتواند حداقل ۲۰ ساعت در هفته در مکان شتابدهنده حضور داشته باشند احتمال موفق شدن استارت آپ بسیار پایین می آید.

آیا می ‌توان بدون ورود به دوره پیش شتاب دهی از فضای کاری شتابدهنده بهره ‌مند شد؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:43:51+04:30

می‌توانید برای اجارۀ فضای اشتراکی در شتابدهنده اقدام نمایید. بعد از تکمیل فرم پذیرش با شما تماس خواهیم گرفت و هزینه‌های فضای اشتراک کاری را به اطلاعتان خواهیم رساند.

آیا این امکان وجود دارد که بدون حضور فیزیکی در شتاب دهنده جمپا، در دوره ‌های شما شرکت کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:41:17+04:30

بله، در بخشی از دوره ها به صورت رایگان و در بخشی با پرداخت هزینه این امکان وجود دارد

ما به سرمایه ‌گذاری پولی شما نیازی نداریم، آیا هنوز توجیه دارد که درخواست دهیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:38:28+04:30

بله ، خیلی از استارت‌‌آپ‌هایی که رویشان سرمایه‌گذاری شده است به این پول نیازی نداشته‌اند. در واقع، این پول فقط بخش کوچکی از فرآیند شتابدهی ماست که به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند به مجموعه‌هایی سرمایه‌پذیر تبدیل شوند. همچنین پس از تکمیل فرم پذیرش ما شما را از زمان برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه ها مطلع میسازیم.

خروجی استارت‌آپ‌ها در پایان دورۀ شتاب دهی چیست؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:36:41+04:30

در صورت رضایت‌بخش بودن عملکرد استارت‌آپ‌های حاضر در دورۀ شتابدهی در انتهای دوره تیم استارت آپ در برابر سرمایه‌گذاران شتابدهنده جمپا ، به ارائه استارت‌آپ خود خواهد پرداخت و شانس خود را برای جذب سرمایه، امتحان خواهند کرد. با بودن در شتابدهنده جمپا و شرکت کردن در جلسات شبکه سازی و آموزشی، این فرصت برای شما فراهم می‌شود تا آماده ارتباط برقرار کردن با این سرمایه گذاران باشید. شتابدهنده جمپا تیم ها را در فرآیند مذاکرات برای جذب سرمایه و عقد قراردادهای لازم همراهی خواهد کرد. در طول دوره به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به بهترین شکل ممکن بتوانید کارهایتان را به سرمایه گذاران ارائه کنید.

آیا روی استارت‌آپ‌هایی سرمایه‌گذاری می ‌کنید که در مورد ایده ‌های یکسان کار می ‌کنند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:34:30+04:30

بله. اگر شما هم مثل ما روی استارت‌آپ‌های زیادی سرمایه‌گذاری کنید، ناگزیر در انتها بین آن‌ها هم‌پوشانی به وجود می‌آید. حتی اگر بنای شما بر این باشد که با استارت‌آپ دیگری وارد رقابت نشوید، این هم‌پوشانی باز هم به وجود خواهد آمد، چرا که ایده‌های استارت‌آپ‌ها تغییرات زیادی را تجربه می‌کنند. شیوۀ برخورد ما با این موضوع این است که وقتی دو استارت‌آپ روی موضوع مرتبطی کار می‌کنند، اطلاعات یکی را به دیگری منتقل نمی‌کنیم. اکثر بازارهای بزرگ برای چندین راه‌حل که تفاوت جزئی دارند، جا دارند و احتمال اینکه دو استارت‌آپ روی موضوع کاملاً یکسانی کار کنند نیز ناچیز است.

آیا در بازاریابی فروش در سطح ملی و بین الملل هم کمک میکنید ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:32:37+04:30

بله، یکی از اهداف مهم شتابدهی جمپا این موضوع است و بخشی از برنامه های خود ایجاد کنسرسیوم های مشترک از شتابدهنده ها و شرکت های دانش بنیان در این حوزه است.

مرکزشتابدهی دانش آموزی چگونه شکل گرفته است ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:52:37+04:30

شرکت دانش بنیان خلاقیت برتر با استفاده از تجارب گرانقدر شرکت های خلاق و دانش بنیان  تلاش نموده با راه اندازی مرکزشتابدهی دانش آموزی جمپا به یاری متخصصین برجسته و توانمند و با تکیه بر دانش و فناوری، بستری مناسب، یکپارچه و جامع برای شناسایی و هدایت استعدادهای دانش آموزان سراسر کشور که آینده سازان این مرز و بوم هستند با رویکرد تربیت نسل سالم و توانمند فراهم نماید.

دوره های شتابدهنده از چه زمانی آغاز به کار می کنند ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:57:49+04:30

با آغاز هر فصل مجموعه دوره های مربوط آغاز به کار می کنند.

آیا می توان در صورتی که مشابه با سرفصل های شما قبلا دوره هایی برگزار شده است، آن را بادوره های جدید معادل کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:58:10+04:30

این مورد نیاز به بررسی دارد. باید طی یک آزمون و مصاحبه میزان موفقیت آمیز بودن دوره ی گذرانیده شده را بررسی نمود.

شیوه ی ارزیابی در مرکز شتابدهی دانش آموزی به چه روشی است؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:58:23+04:30

کشف و شناسایی استعداد دانش‌آموزان با استفاده از ابزارهای متنوع و چندگانه جایگزین آزمونهای مقطعیِ سنجش هوش و استعداد میشود و این مسئله به ارزشیابی اعتبار بیشتری میدهد. چه بسا دانش آموزانی که در تاریخ آزمون، به دلیل فشارهای روانی و یا هر مسئله‌ی عارضیِ دیگر نتوانند تمامی داشته های خود را عرضه نمایند ، شیوه‌های شناسایی به کار گرفته شده در این طرح علاوه بر ایجاد فرصتهای بیشتر برای شناسایی دانش آموزان مستعد و به دست دادنِ امکان ارزیابی های طولیِ مبتنی بر مشاهدات در مقاطع زمانی متعدد، از آسیبهای روانی و فشارهای اجتماعیِ آزمونهای مقطعی سنجش هوش و استعداد و دیگر عوارض منفی آن جلوگیری می کند. هدف غایی طرح ، شناسایی و هدایت افراد مستعد و برداشتن موانع احتمالی و ایجاد زمینه‌ی مناسب برای حرکت آنان در این مسیر است. بر این اساس، اعطای مزایای مادی به خاطر برخورداری از استعداد برتر، ارائه‌‎ی رتبه یا درجه ی برتری به دانش‌آموزان و یا هر فعالیت مشابه که زمینه‌ساز خود برتر بینی در افراد شناسایی شده گردد، و یا باعث ایجاد اضطراب درونی و فشار بیرونی بر دانش آموزان و همچنین موجب یأس و سرخوردگی در افراد شناسایی نشده گردد، با هدف غایی طرح همخوانی ندارد.

رویداد ملی ایده پردازی جمپا چیست ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:58:30+04:30

رویداد ملی جمپا یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر کشوراست و نواندیشانی که موفق به گذراندن دوره پیش شتابدهی و شتابدهی شده اند در آن حضور پیدا می کنند. در این روز ایده هایشان را مطرح می کنند، گروه تشکیل داده و به اجرای ایده های خود می پردازند. در این برنامه، شرکت کنندگان در یک فضای مشترک قرار گرفته و با کمک مربیان (منتورهای) خبره و متخصص، ایده های خود را پیاده سازی کرده و آن را به سرمایه گذاران ارائه می دهند. پس از داوری، تیم‏ های برگزیده معرفی شده و مورد حمایت قرار می‏گیرند تا طرح خود را به مرحله اجرایی برسانند. باید توجه داشت که ارزش واقعی این رویداد، کمیت ایده های شکل گرفته نیست بلکه یادگیری از طریق عمل خلاقه، ایجاد روابط عمیق تر کاری، پرورش ایده ها و آزمایش در محیطی بدون ریسک و همینطور برای بسیاری، برداشتن اولین گام در مسیر کارآفرینی است.

آیا می توانم بعد از شرکت در دوره انصراف دهم ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:58:40+04:30

حتما دلیل این تصمیم را با مجموعه در میان بگذارید و با صلاح دید سرپرست تیم راجع به این امر تصمیم بگیرید. بدیهی است با انصراف هزینه ی اولیه عودت داده نمی شود .

مرکز شتابدهی جمپا با مرکزنوآوری چه تفاوتی دارد ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T11:59:10+04:30

شتابدهنده حاصل نیاز سنجی در دوره های مرکزنوآوری است. ما همه روزه در مرکزنوآوری با ایده های بکر و نابی روبه رو بوده ایم که تعداد بسیاری از آن ها امکان پیاده سازی داشته اند ولی به علت خلاء های مختلف برای آن مانع ایجاد شده بود. طرح شتابدهنده از زمانی آغاز به کار کرد که ضمن آموزش خلاقیت و ایده پردازی و حین آن استعدادیابی دانش آموزان آن ها بر اساس استعداد، علاقه، ایده و سایر توانمندی های فردی و گروهی در کنار هم قرار گرفتند و آموزش های تخصصی تر را به سمت عینی کردن ایده ها و شکوفا کردن استعدادها و وارد دنیای عمل شدن گذراندند و به سمت ایجاد انگیزه و اشتیاق،و خودیابی سوق داده شدند. پس شتابدهنده از دل خلاقیتکده متولد شده است با این تفاوت که علاوه بر اهداف قبلی خود ردیف هایی در راستای برطرف نمودن نیازهای واقعی دانش آموزان به آن افزوده شده است و تمایل دارد طلایه دار موفقیت کودکان و نوجوان ایرانی در آینده نه چندان دور باشد. هم اکنون دوره های مرکزنوآوری با اندکی تغییرات در قلب شتابدهنده جریان دارند و میتوان آن را سکوی پرتاب فرزندان به آینده در نظر گرفت.

آیا برای تکمیل ایده های دانش آموزان کمکی انجام میشود ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:00:13+04:30

بله، با استفاده از مربیان در هر حوزه ایده های دانش آموزان تکمیل و در جهت ساخت نمونه حمایت انجام میگردد.

آیااستارت آپ های دانش آموزی در شتابدهی تقویت وحمایت می گردند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:00:07+04:30

بله، با توجه به علاقه و تخصص دانش آموزان ما کمک به راه اندازی استات اپ ها و تیم های تخصصی مینماییم که بتوانند از زمان کودکی با این نوع کسب و کار آشنا شوند و به کمک منتور های شتابدهی  و از حمایت های شتابدهنده جمپا بهره مند شوند.

چه کسانی تیم ها را برای ورود به شتابدهنده انتخاب می کنند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۷T20:59:56+04:30

تیم شتابدهنده جمپا به همراه کارآفرینان و مربیان با تجربه و متخصص، تیم ها را بررسی و درصورت وجود شرایط همکاری از اعضای تیم برای حضور دعوت خواهد کرد.

در هر سال روی چند استارت آپ سرمایه گذاری می کنید؟۱۴۰۰-۰۲-۱۷T20:58:16+04:30

برای پذیرش تیم ها در شتابدهنده جمپا هیچ محدودیتی نداریم. درخواست خود را با تکمیل فرم پذیرش ارسال کنید.

چرا شتابدهنده جمپا؟۱۴۰۰-۰۲-۱۷T20:43:58+04:30

شتابدهنده ی جمپا اولین شتابدهنده ایرانی است که به صورت تخصصی در تمامی حوزه های دانش آموزی و صنایع وابسته و مرتبط سرمایه گذاری می کند. شتابدهنده ی جمپا تلاش می کند با ایجاد یک اکوسیستم، از بروز شکست های متداول برای استارت آپ های حوزه خدمات کودک و نوجوانان جلوگیری کند. کمک به تجاری سازی محصول یا خدمت و نزدیک کردن آنها به بازار از طریق سرمایه گذارانی که سالهاست در حوزه مربوطه فعال هستند نیز از خدمات شتابدهنده ی جمپا است. همچنین علاوه بر ایجاد بازار فروش در جهت ارائه خدمات و محصولات اقدام به راه اندازی مراکز نوآوری در سراسر شهر های کشور و حتی بین الملل نموده است .

دقیقا چه زمینه هایی فعالیت میکنید؟۱۴۰۰-۰۲-۱۷T20:55:14+04:30

صنایع خلاق در حوزه های تخصصی (بازی و اسباب بازی -تولید محتوا دیجیتال- خدمات آموزش -گردشگری ورفاهی ) و هر حوزه ای که جهت ارائه خدمات به کودکان ونوجوانان تاثیر گذار باشد

[پذیرش ایده در شتابدهنده ]
دوره پیش شتابدهی چیست؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:19:02+04:30

اگر هنوز شرایط لازم برای ورود به دوره شتابدهی را ندارید مثلا هنوز فقط یک ایده دارید و تیم تان کامل نیست یا اصلا تیم ندارید و کار اجرایی را شروع نکرده اید، دوره پیش شتاب دهی به شما کمک می کند تا خیالتان به اندازه زیادی راحت شود که کارخود را از کجا شروع کنید و صرف انرژی و وقت و ادامه دادن آن کار درستی است. این دوره کوتاه پر است از آموزش های لازم برای شروع یک استارتاپ. در دوره پیش شتابدهی شرکت کنید تا در مدت کوتاهی شرایط لازم برای شتابدهی و سرمایه گذاری دست پیدا کنید.

آیا استارت آپ های یک نفره میتوانند درخواست پذیرش دهند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:14:31+04:30

بله، در شتابدهنده جمپا استارت‌آپ‌های تک‌بنیان‌گذاره نیز پذیرفته می‌شوند. با وجود این، اعتقاد داریم سر و کار داشتن با استارت‌آپ‌های یک‌نفره سخت است و احتمال موفقیتشان به کمک ‌تیم بیشتر است.

تعداد افراد حاضر در تیم چندنفر باشد؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:13:32+04:30

تیم می‌تواند تا ۵ موسس یا بنیانگذار داشته باشد، ترجیح شتابدهنده ی جمپا یک تیم ۲ تا ۵ نفره است. زیرا یک استارت آپ کارهای زیادی برای انجام دادن دارد که انجام آنها از عهده یک نفر خارج است.

برای راه‌اندازی استارت‌آپ ایدۀ فوق‌العاده‌ای دارم، اما مهارت فنی لازم را ندارم ، آیا روی ایده من سرمایه‌گذاری می ‌کنید؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:12:49+04:30

خیر. مهم است که بنیان‌گذاران استارت‌آپ مهارت‌های لازم برای ساخت محصول را داشته باشند نه اینکه برون‌سپاری کنند. برای عموم کسب‌وکارها این‌طور است که نیاز به هم‌بنیان‌گذاری فنی و تخصصی دارید.

برای ثبت نام به مدل کسب و کار یا برنامه کسب و کار نیاز داریم ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:11:47+04:30

هدف شتابدهنده جمپا کمک به شکل دادن کسب و کار شما با توجه به بازار هدف مناسب محصول یا خدمات شما است. در نتیجه فرستادن مدل کسب و کار شما قبل از طی این مسیر، ضرورتی ندارد. پاسخ دادن به سوالاتی که در فرم پذیرش پرسیده ایم کافی است.

تیم ما دو استارت‌آپ دارد،آیا می‌توانیم هر دو را ثبت کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:10:55+04:30

بله، ولی ما چنین کاری را پیشنهاد نمی‌کنیم. بهتر است استارت‌آپی که علاقه‌ بیشتری به آن دارید و تخصص های تیم بیشتر آن را پوشش می دهد انتخاب و همان را ثبت کنید.

اگر پیش از این، در برنامۀ شتابدهی شتابدهنده دیگری شرکت کرده باشیم، باز هم می‌توانیم در شتابدهنده جمپا پذیرش شویم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:09:44+04:30

بله. شرکت کردن استارت‌آپ‌ها در مراکز رشد یا شتابدهنده‌های دیگر، مانعی برای پذیرش در شتابدهنده جمپا نخواهد بود.

آیا نیاز است که قبل از تکمیل فرم پذیرش، شرکت خود را ثبت حقوقی کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:08:45+04:30

خیر، اگر پذیرش شوید، ما شما را در ثبت شرکت و مسائل قانونی کمک می‌کنیم. ما همچنین از طریق تیم خبره حقوقی شتابدهنده جمپا، بهترین مشاوره ها و خدمات حقوقی را به شما ارائه می کنیم.

پیش از این، برای استارت‌آپ درخواست داده‌ایم و از طرف شتابدهنده جمپا رد پذیرش شده‌ایم. آیا این امکان وجود دارد که دوباره درخواست خود را ثبت کنیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:07:40+04:30

در صورتی که خواسته های شتابدهنده جمپا در بررسی پیشین را برآورده کرده‌اید، می‌توانید دوباره درخواست خود را ثبت کنید.

در شتابدهنده جمپا چگونه استارت آپ ها انتخاب می ‌شوند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:05:57+04:30

پس از ثبت اطلاعات استارتاپ از طریق تکمیل فرم پذیرش مربیان ما فرم‌های شما را مرور کرده و با تیم‌ها مصاحبه می‌کنند و استارت آپ بر اساس شایستگی های تیم ، میزان آماده بودن محصول و اندازه بازار انتخاب می ‌شوند.

آیا برای پذیرش نیاز به محصول آماده است؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:04:41+04:30

بله، با توجه به زمان محدود دوره های مختلف شتابدهی، وجود کمیته محصول پذیرفتنی (MVP) یا به عبارتی محصول اولیه موجب خواهد شد که تیم بتواند از آموزش ها و امکانات ارائه شده در دوره شتابدهی بهره بیشتری ببرد.

تیم ما در حال حاضر در مرحله پیشرفته است، آیا دوره شتابدهی برای ما مناسب است؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:03:37+04:30

اگر تاکنون افزایش سرمایه‌ نداده‌اید، شتابدهنده جمپا می تواند برای شما مناسب باشد.

آیا می‌توانم از شهرهای خارج تهران درخواست دهیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:02:29+04:30

بله، خوشحال خواهیم شد تا بتوانیم منابعی که در اختیار داریم را به طور متناسب، در اختیار کارآفرینان مصمم از سراسر کشور قرار دهیم. ما پیشنهاد می‌دهیم که در زمان دوره پیش شتابدهی از فضای دفتری ما در تهران برای کار کردن استفاده کنید. ولی شما می توانید در این مدت، انتقال خود به تهران را آغاز کنید. باید در کلیه برنامه های مشترک آموزشی و مربیگری حضور داشته باشید. زمانی که در دوره شتابدهی پذیرفته شدید، شرط تایید ورود، انتقال تیم به تهران است. بدین صورت ما بهتر می‌توانیم شما را حمایت کنیم. شتابدهنده جمپا در ماموریت خود در حال راه اندازی شعبات خود در مراکز استان ها بوده تا دسترسی به مربیان و خدمات برای همه استارت آپ ها و تیم ها در شهر خود را تامین گردد .

آیا می توانم از دفتر شتابدهنده جمپا بازدید کوتاهی داشته باشم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:56:50+04:30

بله اما تنها با هماهنگی قبلی. مراجعه شما بدون هماهنگی، بر روی درخواست تان اثر منفی خواهد داشت. خوشحال خواهیم شد که فضای شتابدهنده را به شما نشان دهیم و برای این کار، جلسات و دورهمی های اختصاصی را در نظر گرفته ایم که زمان آن را از طریق خبرنامه اطلاع خواهیم داد.

چگونه هم تیمی پیدا کنم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:55:17+04:30

یکی از راه های مناسب برای آشنا شدن با افرادی که مثل شما فکر می کنند و می توانند هم بنیانگذار شما باشند، شرکت در دورهمی های مختلف و مرتبط است.

زمان مناسب برای ارسال درخواست چه زمانی هست؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:54:11+04:30

ساختن یک استارتاپ موفق زمان نمی شناسد ، هر وقت که احساس کردید پیش نیازهای لازم برای ورود به دوره شتابدهی را دارید فرم پذیرش را ثبت کنید. نتیجه بررسی هایمان را به سرعت به شما اعلام خواهیم کرد.

آیا سن من تاثیری در فرآیند انتخاب دارد؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:52:43+04:30

خیر، برای شروع هیچ زمانی دیر نیست. بسیارند کسب و کار های موفقی که بنیان گذارشان از سن بسیار بالا شروع کرده است.برای پذیرش تیم ها در شتابدهنده جمپا هیچ محدودیتی نداریم. درخواست خود را با تکمیل فرم پذیرش ارسال کنید.

چه کسانی تیم ها را برای ورود به شتابدهنده انتخاب می کنند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۷T20:59:56+04:30

تیم شتابدهنده جمپا به همراه کارآفرینان و مربیان با تجربه و متخصص، تیم ها را بررسی و درصورت وجود شرایط همکاری از اعضای تیم برای حضور دعوت خواهد کرد.

[سرمایه گذاری در استارت آپ]
چه کسانی تیم ها را برای ورود به شتابدهنده جمپا انتخاب میکنند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:49:06+04:30

تیم شتابدهنده جمپا به همراه کارآفرینان و مربیان با تجربه، تیم ها را بررسی و درصورت وجود شرایط همکاری از اعضای تیم برای حضور دعوت خواهد کرد.

آیاپیمان ‌نامه ی عدم ‌افشا را امضا می ‌کنید؟ از کجا بدانم که ایده ی من به سرقت نمیرود؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:47:32+04:30

پیشنهاد می کنیم درباره ارزش ایده‌ها بخوانید تا به ارزش ایدۀ صِرف پی ببرید. به نظر ما، ایدۀ صِرف ارزش چندانی ندارد و تیمی که بتواند ایده‌ای را به کسب ‌وکاری مولد تبدیل نماید با ارزش است. از همین رو، ایده‌هایی که تیم ندارند را بررسی نمی ‌کنیم. البته به محض این‌که استارت‌آپی را پذیرش کنیم، پیمان‌نامۀ عدم‌افشای بین شتابدهنده و اعضای تیم استارت‌آپ را منعقد می ‌نماییم.

آیا می ‌توان بدون ورود به دوره پیش شتاب دهی از فضای کاری شتابدهنده بهره ‌مند شد؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:43:51+04:30

می‌توانید برای اجارۀ فضای اشتراکی در شتابدهنده اقدام نمایید. بعد از تکمیل فرم پذیرش با شما تماس خواهیم گرفت و هزینه‌های فضای اشتراک کاری را به اطلاعتان خواهیم رساند.

ما به سرمایه ‌گذاری پولی شما نیازی نداریم، آیا هنوز توجیه دارد که درخواست دهیم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:38:28+04:30

بله ، خیلی از استارت‌‌آپ‌هایی که رویشان سرمایه‌گذاری شده است به این پول نیازی نداشته‌اند. در واقع، این پول فقط بخش کوچکی از فرآیند شتابدهی ماست که به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند به مجموعه‌هایی سرمایه‌پذیر تبدیل شوند. همچنین پس از تکمیل فرم پذیرش ما شما را از زمان برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه ها مطلع میسازیم.

خروجی استارت‌آپ‌ها در پایان دورۀ شتاب دهی چیست؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:36:41+04:30

در صورت رضایت‌بخش بودن عملکرد استارت‌آپ‌های حاضر در دورۀ شتابدهی در انتهای دوره تیم استارت آپ در برابر سرمایه‌گذاران شتابدهنده جمپا ، به ارائه استارت‌آپ خود خواهد پرداخت و شانس خود را برای جذب سرمایه، امتحان خواهند کرد. با بودن در شتابدهنده جمپا و شرکت کردن در جلسات شبکه سازی و آموزشی، این فرصت برای شما فراهم می‌شود تا آماده ارتباط برقرار کردن با این سرمایه گذاران باشید. شتابدهنده جمپا تیم ها را در فرآیند مذاکرات برای جذب سرمایه و عقد قراردادهای لازم همراهی خواهد کرد. در طول دوره به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به بهترین شکل ممکن بتوانید کارهایتان را به سرمایه گذاران ارائه کنید.

آیا روی استارت‌آپ‌هایی سرمایه‌گذاری می ‌کنید که در مورد ایده ‌های یکسان کار می ‌کنند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:34:30+04:30

بله. اگر شما هم مثل ما روی استارت‌آپ‌های زیادی سرمایه‌گذاری کنید، ناگزیر در انتها بین آن‌ها هم‌پوشانی به وجود می‌آید. حتی اگر بنای شما بر این باشد که با استارت‌آپ دیگری وارد رقابت نشوید، این هم‌پوشانی باز هم به وجود خواهد آمد، چرا که ایده‌های استارت‌آپ‌ها تغییرات زیادی را تجربه می‌کنند. شیوۀ برخورد ما با این موضوع این است که وقتی دو استارت‌آپ روی موضوع مرتبطی کار می‌کنند، اطلاعات یکی را به دیگری منتقل نمی‌کنیم. اکثر بازارهای بزرگ برای چندین راه‌حل که تفاوت جزئی دارند، جا دارند و احتمال اینکه دو استارت‌آپ روی موضوع کاملاً یکسانی کار کنند نیز ناچیز است.

آیا در بازاریابی فروش در سطح ملی و بین الملل هم کمک میکنید ؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:32:37+04:30

بله، یکی از اهداف مهم شتابدهی جمپا این موضوع است و بخشی از برنامه های خود ایجاد کنسرسیوم های مشترک از شتابدهنده ها و شرکت های دانش بنیان در این حوزه است.

در هر سال روی چند استارت آپ سرمایه گذاری می کنید؟۱۴۰۰-۰۲-۱۷T20:58:16+04:30

برای پذیرش تیم ها در شتابدهنده جمپا هیچ محدودیتی نداریم. درخواست خود را با تکمیل فرم پذیرش ارسال کنید.

[سایر سوالات]
دقیقا در چه حوزه ای فعالیت میکند؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T13:20:52+04:30

صنایع خلاق در حوزه های تخصصی (بازی و اسباب بازی -تولید محتوا دیجیتال- خدمات آموزش -گردشگری و رفاهی ) و هر حوزه ای که جهت ارائه خدمات به کودکان ونوجوانان تاثیر گذار باشد.

یک روز معمولی در شتابدهنده ی جمپا برای یک بنیانگذار چگونه خواهد بود؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:58:59+04:30

استارتاپ شما، کسب و کار و بخش مهمی از زندگی شماست. شما در شتابدهنده جمپا مانند دیگر تیم ها، هر روز سخت مشغول کار بر روی محصولتان خواهید بود. ما فضایی را آماده کرده ایم که به استارتاپ شما کمک کند. هر چند روز یکبار، یک کارگاه آموزشی برگزارخواهد شد. همچنین برای شما مربی اختصاصی در نظر خواهیم گرفت. در طول دوره شتابدهی مربی های با تجربه و متخصص ما در زمان های مختلف به شتابدهنده جمپا سر خواهند زد و در دسترس شما خواهند بود تا به شما کمک کنند.

آیا می توانم از دفتر شتابدهنده جمپا بازدید کوتاهی داشته باشم؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:56:50+04:30

بله اما تنها با هماهنگی قبلی. مراجعه شما بدون هماهنگی، بر روی درخواست تان اثر منفی خواهد داشت. خوشحال خواهیم شد که فضای شتابدهنده را به شما نشان دهیم و برای این کار، جلسات و دورهمی های اختصاصی را در نظر گرفته ایم که زمان آن را از طریق خبرنامه اطلاع خواهیم داد.

معنی جمپا چیست؟۱۴۰۰-۰۲-۱۸T12:00:27+04:30

جمپا همانطور که از اسم آن پیداست  مخففی از اول کلمات جهش مهارت در پرورش استعداد است.

عنوان

رفتن به بالا