خدمات شتابدهی جمپا به استارت آپ ها

خدمات استارتاپی

خدمات شتابدهی جمپا به استارت آپ ها

هرم رشد تبیین کننده فرآیندی است که طی آن استارتاپ ها پس از ورود به جمپا می توانند با راهنمایی و هدایت منتورها از خدمات و امکانات موجود استفاده نمایند. این خدمات طی سالها تجربه شتابدهی و بررسی مشکلات و معضلاتی که استارتاپ ها با آنها دست و پنجه نرم می کنند، برای ارائه به استارتاپ ها انتخاب شده است. معرفی کوتاهی از این خدمات در ادامه آمده است:

·         مکان استقرار

جمپا در راستای کمک به کاهش هزینه های استارتاپ ها برای استقرار آنها  تمهیداتی را اندیشیده است. حضور در جمپا  باعث می شود تا علاوه بر هم افزایی بین استارتاپ ها، خدمت رسانی به آنها تسهیل گردد.

·         تکنولوژی و دانش فنی

یکی دیگر از خدماتی که جمپا در اختیار استارتاپ ها قرار می دهد، پلتفرم است که برای شروع کسب و کار ضروری ترین عنصر محسوب می شود. به جای آنکه افراد برای تولید پلتفرم خود به دنبال توسعه دهنده باشند،‌ جمپا پلتفرم مورد نیاز را در کوتاهترین زمان ممکن برای تست بازار در اختیار آنها قرار می دهد.

·         خدمات مالی وحسابداری

اهمیت حسابداری و تنظیم صورت های مالی صحیح برای استارتاپ ها به ویژه در زمان جذب سرمایه گذار بسیار ضروری است. خدمات حسابداری در جمپا به صورت متمرکز به استارتاپ ها عرضه می شود.

·         تامین مالی

تامین مالی به موقع از مشکلاتی است که گریبان گیر کسب و کارهای بسیاری می شود. برای مدیریت اثر بخش، جمپا با استفاده از سازوکارهای خود در مواقع نیاز استارتاپ ها، منابع مالی مورد نیاز را تامین و در اختیار کسب و کار قرار می دهد.

·         خدمات حقوقی

داشتن راهنمایان حقوقی، مشکلات قراردادی و قانونی را تا حد زیادی کاهش می دهد. جمپا علاوه بر ارائه مشاوره های حقوقی، زیر ساخت های قانونی کسب و کار مانند ثبت شرکت و اخذ مجوزهای ضروری را نیز خود در اختیار استارتاپ ها قرار می دهد.

·         تبلیغات و برندسازی

ایجاد هویت بصری، ایجاد آگاهی از برند و مدیریت تبلیغات از دیگر خدماتی است که جمپا می تواند برای استارتاپ ها به رایگان انجام دهد. این خدمات در کنار خدماتی همچون روابط عمومی مجازی، برگزاری رونمایی و تبلیغات می تواند کمک به سزایی برای استارتاپ ها در زمان شناخته شدن و ورود به بازار باشد.

·         مشاوره اقتصادی

ارائه مشاوره های اقتصادی کسب و کار، تهیه بیزنس پلن، بیزنس مدل و طرح های توجیهی و امکان سنجی از دیگر خدمات جمپا می باشد. بسیاری از استارتاپ ها برای شناخت بهتر بازار خود و تصمیمی گیری برای مسیر حرکت صحیح به این خدمات احتیاج دارند.

·         مدیریت استارتاپ

جمپا برای آنکه بتواند به صورت اثربخش به روند فعالیت استارتاپ ها نظارت داشته باشد، در هیئت مدیره آنها حضور پیدا می کند.بسیاری از استارتاپ ها در ابتدای فعالیت خود به دلیل کم تجربگی و تصمیمات اشتباه با آنکه بازار خوبی برای آنها موجود بوده است، به شکست های سنگینی تبدیل شدند. سیوان با کمک های مدیریتی سعی می کند تا هزینه های شکست را در این استارتاپ ها پایین بیاورد.

·         آموزش

حضور در جمپا همواره با آموزش همراه است، سیوان از طریق رویدادهای عمومی و یا آموزش های اختصاصی و کمک از بزرگان صنعت و حوزه آموزش های لازم را در اختیار استارتاپ ها قرار می دهد.

·         ارتباطات و شبکه سازی

جمپا دنیایی از ارتباطات سازمانی و فردی بی نظیر است که بنا به حوزه فعالیت استارتاپ می توانند از آن استفاده نمایند. ایجاد رابطه با سازمان ها و ارگان ها و بسیاری از کسب و کارها برای استارتاپ ها امری سخت و مشکل به نظر میرسد. اما جمپا به پشتوانه فعالیت های گسترده خود به راحتی می تواند این ارتباطات را ایجاد و استارتاپ ها را به مراکز مورد نظر معرفی نماید.

·         بازاریابی، بازارسازی و فروش

جمپا از چند طریق می تواند به بازاریابی استارتاپ ها کمک کند،‌ بازاریابی سازمانی و کلان، جذب و آموزش نیروهای فروش و یا در اختیار قرار دادن مقطعی نیم فروش از خدمات جمپا به یافتن بازار مناسب برای استارتاپ هاست.

·         جذب سرمایه گذار

موفقیت یک استارتاپ زمانی است که علاوه بر کاربران، بازار سرمایه نیز پذیرای ایده و محصول استارتاپ باشند. جمپا برای جذب سرمایه گذار برای استارتاپ ها از روش های متنوعی مانند رویدادهای خصوصی و عمومی دمو دی و یا مذاکرات B2Bبا صندوق ها و سرمایه گذاران خطر پذیر و … استفاده می نماید.

·         بین المللی سازی

رویکرد جهانی و ارائه راهکارهای درآمد ارزی و صادرات خدمات به خارج از ایران از مواردی است که جمپا با تاکید به روی آن باعث ایجاد جریان های مالی پایدار ارزی برای کسب وکار می شود.

·         منابع انسانی

جذب و آموزش نیروهای مورد نیاز استارتاپ ها و ایجاد انگیزش برای آنها از خدمات جمپا به استارتاپ هاست که به ویژه در سالهای ابتدایی شروع به فعالیت می تواند زمینه ساز تسریع رشد و پیشرفت استارتاپ ها باشد.

اگر شما هم یک استارتاپ هستید که شتابدهنده جمپا میتواند برای رشد و توسعه به شما کمک کند، همین حالا برای ارزیابی ثبت نام کنید.

استارت اپ هستم