ترور دکترمحسن فخری‌ زاده دانشمند هسته‌ای ایران

ترور دکتر ‎”محسن فخری‌ زاده” دانشمند هسته‌ای ایران

به گزارش روابط عمومی جمپا: در پی ترور ناجوانمردانه دکتر “محسن فخری زاده” رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که منجر به شهادت وی شد، مدیرعامل مرکزنوآوری و شتابدهی جمپا در پیامی شهادت وی را تبریک و تسلیت گفت.

در پیام مهندس سجادراستی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ

بار دیگر ایادی استکبار در اقدامی ناجوانمردانه، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور،  دکتر ‎”محسن فخری زاده” رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که سهم مهمی در توسعه مرزهای دانش کشور داشت را به شهادت رساندند.

ترور دکتر ‎”محسن فخری زاده” نشانگر تلاش دشمنان برای تداوم ضربه زدن به پیشرفت علم و‌ فناوری در میهن اسلامی ایران است، دشمنان باید بدانند که با ترور این دانشمند هسته‌ای فعالیت ها در زمینه برنامه اتمی ایران متوقف نخواهد شد و دانش هسته‌ای بومی بوده و با اراده ملی توسعه خواهد یافت.

اینجانب این ضایعه دردناک را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران به ویژه جامعه دانشگاهی کشور و همچنین خانواده آن شهید بزرگوار تبریک و تسلیت عرض نموده و یقین دارم بی‌شک خون آن شهید بزرگوار موجب برکات و تقویت بیش از پیش ایران اسلامی خواهد شد.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>