لطفا ضوابط و شرایط استفاده از این سرویس را به دقت مطالعه بفرمایید

از اینکه تصمیم گرفتید از این برنامه استفاده کنید بسیار خرسندیم. تیم خلاقیت برتر امیدوار است با ارائه خدمات مناسب، قدمی بزرگ در جهت ارتقاء آگاهی، سطح آموزش و فناوری بردارد. برای استفاده از این برنامه، لازم است تا شرایط و مقررات استفاده را به دقّت مطالعه نمایید. تبعیت از این شرایط برای کلیه کاربران اعم از مشاورین، معلّمین، دانش آموزان و سایر کاربران الزامی است. شما با استفاده از این سرویس، موافقت خود را نسبت به رعایت شرایط مذکور اعلام می کنید. در صورت عدم موافقت با قوانین، مجاز به استفاده از این سرویس نخواهید بود و مسئولیت هرگونه عواقب قانونی بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

قوانین و شرایطی که در ادامه مطالعه خواهید کرد، شرایط عضویت و بهره برداری از سرویس خلاقیت برتر است. عضویت در این اپلیکیشن به معنی اطلاع کامل از این قوانین و پذیرش آن است و پذیرش این شرایط به منزله قرارداد منعقده فی مابین تلقی خواهد شد.

تعاریف:

 • تمامی شخصیت های حقیقی و یا حقوقی استفاده کننده از سامانه، به عنوان کاربران و مشتریان خلاقیت برتر می باشند.

ضوابط و شرایط استفاده

 • استفاده کننده از این سرویس شخصا مسئول تهیه وسایل و پرداخت هزینه های مربوط به برقراری اتصال به اینترنت و این اپلیکیشن می باشد.
 • به عنوان یک سرویس اینترنتی، این برنامه ممکن است در برخی از برهه های زمان از دسترس خارج شود. تیم ما دائما نهایت تلاش را برای ارائه خدمات بهتر مینماید.
 • شرایط و ضوابط استفاده ممکن است در هر زمان از طریق تیم ما تغییر یابد. در چنین شرایطی این تیم پیغامی به شما ارسال خواهد نمود. ادامه استفاده شما از این سرویس به معنی قبول این شرایط و قرارداد خواهد بود.
 • معلمان و مشاوران موظفند اطلاعات مربوط به سوابق و معلومات خود را منطبق بر واقعیت درج نمایند و مجوز تایید از خلاقیت برتر دریافت نمایند.
 • این برنامه حق به تعلیق درآوردن عضویت  هر یک از کاربران را که به هر دلیلی به آنان مشکوک گردد برای خود محفوظ می دارد.
 • انتخاب اطلاعات کاربری امن و مناسب و حفظ این اطلاعات از جمله نام کاربری و کلمه عبور به عهده شخص کاربر است.  این تیم مسئولیتی در قبال سوء استفاده دیگران از این اطلاعات ندارد.
 • تمامی اطلاعات از جمله فایل ها، تصاویر، نوشته و غیره که از طریق این برنامه، در اطلاعات فردی انتشار داده می شود و یا در اختیار معلمان (یا مشاورین) و شاگردان (یا دیگر کاربران) قرار میگیرد غیر محرمانه و غیر خصوصی تلقی می گردد.
 • هر کاربر به عنوان استفاده کننده از این سرویس صحت اطلاعات ارائه شده در برنامه را تایید می نماید.
 • خلاقیت برترگاها برای اطلاع شما از اخبار و مطالب مهم به شما پیامک ها و یا ایمیل هایی را ارسال میکند. کاربران بدینوسیله موافقت خود را با دریافت اینگونه پیام ها اعلام میدارند.
 • کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای برنامه متعلق به مدیران این سامانه بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این تیم است.
 • این برنامه تعهدی در رابطه با کیفیت ارتباطی اینترنتی کاربران نخواهد داشت.

متن این توافقنامه متعلق به خلاقیت برتر و کلیه حقوق انتشار آن محفوظ است. علاوه بر مفاد مذکور خلاقیت برتربه عنوان یک سایت ایرانی از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید

 روش‌های پرداخت وجه در سامانه آنلاین آموزش  :

روش پرداخت به صورت آنلاین پس از انتخاب رزرو و ثبت نام نهایی دوره آموزشی به درگاه بانک اتصال و نسبت به پرداخت اقدام مینمایید.

 روش‌های پرداخت وجه در فروشگاه :

روش پرداخت به دو روش در برنامه امکان پذیر است .روش اول به صورت آنلاین با اتصال به درگاه بانکی و روش دوم پس از تکمیل ثبت نام با انتخاب منو کارت به کارت و با دریافت شماره کارت نسبت به پرداخت هزینه و فیش مذکور را همراه با شماره فاکتور به شماره پشتیبانی ۰۹۰۲۲۶۲۴۱۵۴ واتس آپ نمایید .

مدت‌زمان و نحوۀ حمل و تحویل سفارش در فروشگاه:

۳روش ارسال سفارشات به شرح زیر است :

پست پیشتاز /زمان ارسال ۱ روز کاری بعد سفارش /پرداخت هزینه از طریق فاکتور محاسبه میگردد .

تیپاکس /زمان تحویل ۱ روز کاری بعد از سفارش /پردخت در محل تحویل سفارش

پیک /ویژه شهر تهران /زمان تحویل همان روز /پرداخت در محل دریافت سفارش (۲ زمان برای این روش ارسال فعال است  صبح و ظهر )

نحوۀ صدور و ارسال فاکتور رسمی خرید

فاکتور سفارش شما در فروشگاه و حتی سامانه رزرو آموزشی به صورت آنلاین برای شما در پنل داشبورد و هم ایمیل ارسال میگرذذ .

فاکتور رسمی :

نحوه دریافت فاکتور رسمی با ارسال پیام به واحد پشتیبانی به شماره واتس آپ ۰۹۰۲۲۶۲۴۱۵۴ و اعلام شماره خرید فاکتور مربوطه برای شما صادر و ارسال میگردد .لازم به ذکر است فاکتور رسمی با محاسبه ۹درصد مالیات ارزش بر افزوده میباشد .

نکته :صدور فاکتور رسمی برای اشخاص حقیقی با تایید کد ملی و برای اشخاص حقوقی با کد اقتصادی امکان پذیر است .

 شمارۀ تلفن ۰۲۱۲۲۶۲۴۱۵۴ و همراه  ۰۹۰۲۲۶۲۴۱۵۴  جهت پشتیبانی آنلاین و جهت اعلام شکایات و گزارش به حساب کاربری در سایت  مراجعه فرمایید .